Günümüzün en gözde teknoloji ürünleri arasında bulunan notebook (laptop) ve netbooklar, taşınabilirliği nedeniyle sık sık arızalanmaktadır. İçindeki hassas donanımların kolayca bozulması sebebiyle notebook ve netbooklarımızla zaman zaman teknik servisin yolunu tutuyoruz. Firmamız Konya Selçuklu'da notebook tamiri konusunda hizmet vermektedir.

Çok sık olarak düşürülme ya da sıvı temasına maruz kalan notebooklar garanti süresi dahilinde bile olsa garanti kapsamı dışında kalır.Konya Bilgisayar Teknik Servisi, marka ve model gözetmeksizin tüm Notebooklarınıza destek vermektedir. Türkiye'nin her bölgesine yetkili servislerin fiyat düzeyinin çok altında kaliteli hizmet sunarak garanti dışı kalan ve garantisiz notebooklarınızda düşük maliyet avantajı sağlamaktadır.

Konya Bilgisayar Teknik Servisi notebook anakart bileşenleri kuzey-güney köprüleri, ekran kartı çhipsetleri, eprom, power-dc jack ve diğer bileşenlerin tamir-değişim işlemlerini uzman kadro ve alt yapı ile kullanıcılara hizmet vermektedir. Anakart tamirleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. Elektronik kart tamiri, Laptop anakart tamiri ve daha fazlası için Konya Bilgisayar Teknik Servisi'ne uğrayınız.

Konya Bilgisayar Teknik Servisi notebook servis desteğinin yanında kullanıcılara notebook yedek parça desteği sunmaktadır. İhtiyacınız olan yedek parçaları gerek kısa zamanlı yurt dışı gerek yurt içi tedariği yaparak hızlı çözümler sunmaktadır. Tüm markalar için orjinal adaptör, batarya, klavye, lcd ekran ve diğer yedek parçalar için bize ulaşmanız yeterlidir.

Servisimizde Yapılan Bazı İşlemler

Konya Asus anakart onarımı, değişimi

Konya Asus anakart bga ve smd chip onarımı değişim

Konya Asus güney - kuzey chipset değişim

Konya Asus ekran kartı onarımı, değişimi

Konya Asus lcd (ekran) onarım, değişimi

Konya Asus lcd inverter onarım, değişimi

Konya Asus klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama

Konya Asus lcd kablo onarım, değişimi

Konya Asus optik sürücü; cd-rom, dvd-rom, cdrw-dvd combo, dvdrw multidrive değişimi

Konya Asus ram değişimi ve upgrade'i

Konya Asus hdd değişimi ve upgrade'i

Konya Asus cpu değişimi ve upgrade'i

Konya Asus vga tamiri ve değişimi

Konya Asus ses kartı onarımı

Konya Asus alt kasa, üst kasa, lcd cover, lcd menteşe ve mekanik parça değişimi, onarımı

Konya Asus hoparlör değişimi

Konya Asus hdd data yedekleme ve veri transferi

Konya Asus Lisanslı işletim sistemi kurulumu ve recovery 


Copyright © 2012 Telif Hakları Konya Bilgisayar'a Aittir.